سلام

دوستایه گلم خیلی هاشون در مورد لاست پرسیده بودن ، از اونجایی که من خیلی به این سریال علاقه دارم و البته به کارگردانش ارادتمندم و خیلی هم شما رو میدوستم و دلم میخواد شما هم بهره ببرین از یکی از بهترین آثار خلق شده (سال ٢٠٠۴ بهترین سریال جهان شناخته شده) فکر کردم ارزششو داره یه پست به این سریال اختصاص بدم.

این سریال در مورد سقوط یه هواپیما در یک جزیرست. لاست به معنی گمشدگان هست. سرنوشت اون آدما در اون جزیره و در بین اون فلاش بک (مثل من نیشخند) به گذشته هر یک از اون افراد. این سریال سیزن اولش (سری اول) در سال ٢٠٠۴ ساخته شده تا الان ۴ سیزن تولید شده با زیر نویس فارسی در بازار هست. ماه فوریه همین امسال سیزن ۵ پخش میشه. همکارم گفت ماهواره هم نشون میده اما من نمیدونم کدوم کاناله. دیگه اینکه شامل ٢٢ تا دی وی دی هست . هر چی از جذابیت این فیلم بگم کم گفتم. آهان به فیلم هست که خانوادگی میتونین بیینین و نگران چیزی هم نباشین (البته یه کوچولو خیلی کم چیززز داره اما در حد همون ماچ و بوسه و این موارد ) بعدترشم اینکه خیلی قشنگه.

اینم چند تا عکس از این سریال.

 

من ٢٢ تا دی وی دیشو ٢٠ هزار تومن خریدم. نمیدونم بیرون چقدر میفروشن.

امیدوارم بخرین ببینین و لذتشو ببرین و خدایی اگر معتادش شدین و از کار و زندگی مثل من افتادین منو فحش ندین و نفرین نفرمائین و برای جلوگیری از نفرین زوج یا زوجه مربوطه به من خواهشمندم با هم ببینین.

مراقب خودتون باشید و از تعطیلات لذت ببرید.  

 

بعداْ نوشت: راستی این سریال هنوز مشخص نیست که چند سیزن هست و کی تموم میشه.

بعداْ نوشت ۲: کاناله ماهواره رو هم پرسیدم.  ام بی سی اکشن هست اما دیگه نمیدونست کی نشون میده.