سلام دوستام

خوبین؟؟

منم بد نیستم.

بذارین اول یه کمی ریا کنم تا جونم در نیومده.

امروز روزه گرفتم.  <==== (میبینین چه جیگریه؟)

دیشب توی تلوزیون دیدم گفت که فردا روز دحو الارض هست و روزه در این روز مصادف 60 ماه روزست. منم یه دفعه دلم خواست روزه بگیرم.

بعدشم به اطلاع دوستان گرامی برسونم که به علت مشکلات مالی از دادن هر گونه کادو به جوجو تا اطلاع ثانوی خودداری میشه  و مختصر پس اندازی رو هم که داشتم خرج مهمونی شب تولدش شد.

اما بهش نگفتم مهمون داریم و سورپرایزش کردم. ازشم معذرت خواستم بابت اینکه کادوش دیر میشه. عسلمم هم خیلی بابت مهمونی تشکر کرد و خوشحال شد. 

بعدشم اینکه همین دیگه.

روز قبلشم که یکم آذر بود تولد آقاجونم بود که براش دستگاه بخور گرفتیم. (مامانم اصرار داشت دیگه براش لباس نگیریم که کمدش جانداره ) و چون این روزا هم همش سرما خورده بود من احساس کردم بیشتر به دردش میخوره.

علت اینی هم که برای بابام کادو خریدم و برای جوجو نخریدم این بود که موجودی مختصر بود. من ترجیح دادم طبق هر سال کادوی بابام رو بدم که خیلی با خبر نباشه از اوضاع حاد من و فکر کنه همه چیز مثل همیشه عالیه. جوجو هم که خوب شریک زنگیمه و غریبه نیست. کادوش رو میدم بهش . با تاخیر.

23 آذر هم که تولد خودم جونه.

همین دیگه. حرفم نمیاد.

نه که همیشه عادت دارم به روده درازی. ایندفعه احساس میکنم آپم کم شده.

برید حالشو ببرید که مجبور نیستید 2 ساعت نوشته های بی سر و ته منو بخونید.

بعضی از دوستان که از قرار ه روز به ملاقات من می اومدن چند روزیه پیداشون نیست. اگر خطایی از من سر زده بفرمائید در اسرع وقت جهت عذر خواهی خدمت میرسم.