سلام

خوبین؟

ممنونم از تبریک هاتون

حالا بیائین یه تبریک جدید بگین.

امروز پنجمین سالگرد عقدمونه. ۵ ساله که با همیم. شاید وقتایی که دعوا کردیم بیشتر از وقتایی بوده که آشتی بودیم. شاید جوجو خیلی سرم رو کلاه گذاشته (آهای جوجو خان مال مردم خوردن عاقبت نداره ) شاید هنوز بچه ای نداریم. شاید نه خونه ای و نه پس اندازی.. اما با همه اینا من خوشبختم.

خوشبختم چون همسرم رو دوست دارم. چون وقتی دست از لجبازیش برمیداره و با محبت نگام میکنه و نمیدونه چطوری احساسش رو بگه من بیشتر به انتخابم مطمئن میشم.

شاید همسرم از همسن و سالاش کمی عقب مونده اما این به دلیل بی عرضگیش نیست. به خاطر نداشتن موقعیته و بعدشم به خاطر اینه که خانواده اش (خانواده قبلیش نیشخند رو بیشتر از خانواده فعلیش (من قلب ماچ) دوست داره. اما عیب نداره جوجو جونم تو که از پینوکیو بدتر نیستی که ، تو هم بالاخره آدم میشی نیشخند 

من به جوجو معتقد بودم و هنوزم هستم. شاید به اندازه روز اول نه اما هنوز ازش نا امید نشدم. میدونم به خاطر مهربونی زیادش و صداقتش (البته نه با من نیشخند)از خیلی موقعیت ها دور میمونه اما بالاخره خدایی هم هست دیگه..

جوجوی عزیزم ، سالگرد عقدمون مبارک. شرمنده ام که بازم نمیتونم هیچ کادویی بهت بدم. چون اولاً هنوز کادوی روز زنم رو ندادی دوماً میدونی که هیچ پولی ندارم.

با همه اینا بدون که دوستت دارم فیفیری بی مغز من.