ماه قرآن اومد. ماه مهمونی خدای مهربونم

من مهمونم یا نیستم نمیدونم. نمیدونم کسایی هم که روزه نمیگیرن یا به عبارتی نمیتونن بازم مهمون حساب میشن یا نه اما هر چی که هست درهای رحمت بازه و منم دستای التماسم رو به آسمونه.

خدایا به حق همین ماه عزیز:

- کمک کن تا بتونم جمال زیبای امام زمان رو ببینم

- به پدر و مادرم و همه پدر و مادرها سلامتی و عمر با عزت و طولانی عطا کن و سایه شون رو از سر فرزندانشون کم نکن.

- الهی به حق ماه خیر و برکتت مریض ها رو شفا بده. هیچ خانواده ای رو بی سرپرست نکن و داغ هیچ فرزندی رو به دل پدر و مادرش نذار.

- خدایا چشمای منتظر رو از انتظار در بیار

- یا ارحم الرحمین به خواهر و برادر هام و همه جوون ها خوشبختی و سلامتی عطا کن و کمک کن در راه صحیح قدم بردارن .. همون راهی که تو دوست داری

- خدایا به حق شهید این ماه کمکمون کن هیچ وقت کاری نکنیم که دلی بشکنه و حقی ضایع بشه. خدایا پناه میبرم به تو از شر وسوسه های شیطان رجیم. خدایا ما رو از شر شیطان در پناه خودت حفظ کن.

- خدایا به جوون های بیکار کمک کن و دره خیری براشون باز کن. الهی به زمین خورده ها و از اسب افتاده ها یاری بده و دست تمناشون رو رد نکن.

خدایا ، خدایا ، خدایا ببخش. هممون رو ببخش و بیامرز. خدایا ما نادانیم و حقیر. کوچکیم و بی مقدار ، خدایا با ما مناسب خدایی خودت رفتار کن نه مناسب بندگی ما.

الهی کمکم کن در این روزها فاصله بگیرم از کارهایی که دوستشون نداری. کمک کن بتونم حسادت و کینه و بددلی رو کنار بذارم و از وجودم بیرون کنم. کمکم کن بتونم ببخشم و بگذرم. معبودم منو به خودم وامگذار.

خدای مهربونم به کسایی که چشم انتظار فرزندن فرشته ای عطا کن تا بدونن داشتن یه معجزه چه حالی داره.

و در آخر ، خدا جونم خودم و فرشته ام و مابقی مادر ها و فرشته هاشون رو در پناه خودت حفظ کن ، کمک کن بدون خطر این مسیر رو طی کنیم و بتونیم فرزندانی سالم و صالح داشته باشیم.

ممنونم مهربونه همیشگی و یاوره ابدی من قلب