عشقولانه

جوجوی عزيزم:

خبرت هست که از خوبی خود بيخبری؟

به خدا خوبتر از خوبتر از خوبتری10.gif10.gif

با يه دنيا عشق اين شعرو تقدم ميکنم يه جوجوی عزيزم07.gif07.gif جون هرکی دوست داری منو اذيت نکن تا بهت بگم دوست دارم برای هميشه.04.gif26.gif

 

/ 6 نظر / 4 بازدید
sadafi

سلام نيلوفر عزيزم...خيلی ممنونم که از عکسهام تعريف کردی...به خوشگليه تو نمی شن...و خيلی خوشحالم که روابط حسنه هست:ي اميدوارم هميشه عاشق بمونيد گلم...

mohammad

خوش به حاله جوجو :دی

mm312

سلام. از خدا خواستم تا دردهایم را از من بگیرد، خدا گفت: نه! رها کردن کار توست. تو باید از آنها دست بکشی. از خدا خواستم تا کودک معلولم را درمان کند، خدا گفت: نه! روح او بی نقص است و تن او موقت و فناپذیر. از خدا خواستم تا شکیبایی ام بخشد، خدا گفت: نه! شکیبایی زاده رنج و سختی است. شکیبایی بخشیدنی نیست، به دست آوردنی است. از خدا خواستم تا خوشی و سعادتم بخشد، خدا گفت: نه! من به تو نعمت و برکت دادم، حال با توست که سعادت را فراچنگ آوری. از خدا خواستم تا از رنج هایم بکاهد، خدا گفت: نه! رنج و سختی ، تو را از دنیا دورتر و دورتر، و به من نزدیکتر و نزدیکتر می کند. از خدا خواستم تا روحم را تعالی بخشد، خدا گفت: نه! بایسته آن است که تو خود سر برآوری و ببالی اما من تو را هرس خواهم کرد تا سودمند و پر ثمر شوی. من هر چیزی را که به گمانم در زندگی لذت می آفریند از خدا خواستم و باز گفت: نه. من به تو زندگی خواهم داد، تا تو خود از هر چیزی لذتی به کف آری. از خدا خواستم یاری ام دهد تا دیگران را دوست بدارم، همانگونه که او مرا دوست دارد. و خدا گفت: آه، سرانجام چیزی خواستی تا من اجابت کنم!

محمدرضا

سلام .... ای بابا .... این چند روزه هر جایی که میرم یکی داره با یه جوجو حرف میزنه .... آخرش نفهمیدم این جوجو کیه که همه باهاش حرف میزنن ؟؟؟؟ .... اما هر کسی که هست امیدوارم حرفت رو خوب درک کنه و بفهمه (چشمک)

ali

اين شعر از خودت بود نه؟؟ :)) کاش تو جای فردوسی شاهنامه مينوشتی!! راستی ۱۳ به در رفتيم يکی از شهرهای انگليس که حالا شرحش رو مينويسم بعدا!

shekoofe

سلام نيلوفر جونم خوشحالم که سرحالی تا اخر همين طور عاشق باش برای هميشه