بودن یا نبودن

خووو وب

بالاخره تونستم بیام و اینجا بنویسم.

به لطف خدای مهربونم حال جاوید بهتره. تبش بعد یه دوره آنتی بوتیک بالاخره متوقف شد.

نمیدونم این طفلک چرا انقدر گلوش عفونت میکنه.

در هر حال گذشت و چیزی که الان نصف شب مغز منو به خودش مشغول کرده اینه که بعضی از دوستان که میان مینویسن بچه شون رو جدا از خودشون میخونن چطوری این کار رو میکنن.

من الان که شبها کنار جاوید میخوابم از بس از خواب میپره و گریه میکنه و حالا بسته به مشکلش یا شیر میخواد یا پستونکش رو و یا باید بغلش کنم و بچرخونه و یا مثل الان روی پام بخوابونمش ، در نوع خودم بیچاره شدم.

تازه شبهایی که به خودم نزدیک تر میخوابه آروم تره.

حالا این دوستان یا بچه هاشون شبها خیلی آروم هستن یا هی بین دو اتاق در رفت و آمدن؟!!!! چطوری میشه آخه.

تازه من معمولا تا 4 صبح بیدارم و مشکل بیدار شدن نصف شب رو ندارم. 

بعد از اون گذشته خودم همچین طاقتی رو ندارم که بچه به این فنچولی رو ببرم توی یه اتاق جدا بخوابونم ، اونم در شرایطی که خودم از تنها خوابیدن میترسم.

البته اینی که اتاق دومی نداریم  بعد این جریانات کلا موضوع بی اهمیتی هست و قابل بحث کردن نیست.

بعدش یادم میاد بچه که بودیم هیچ وقت جدا نخوابیدیم.... الان هم احساس نرمال بودن داریم.

در دوران نوجونی و جوونی هم که دلمون میخواست جدا باشیم و تا صبح آهنگ گوش بدیم یا کتاب بخونیم هم خیلی راحت رفتیم و توی اتاق جداگانه خوابیدیم.

حالا الان من درحالی که توان انجام جدا کردن بچه رو نه از نظر خودش و نه از نظر خودم و نه از نظر خونمون ندارم آیا فردا بچه ام به مشکل میخوره؟ آیا شخصیتش مشکل دار میشه؟ 

نظر شما چیه؟

 

بعدا نوشت: دوستانی که پرسیده بودن عمل جاوید یه چیزی تو مایه های عمل فتق بوده. البته اگر دیکته اش همین باشه.

/ 8 نظر / 26 بازدید
مجی

خدا رو شکر که به خیر گذشت

سمانه

ایشالا بهتر و بهتر میشه جاوید گلی.چ جالب منم با دوستام دیشب سر همین مطلب بحث میکردیم.منم نمیتونم مهرسام رو جدا کنم از خودم

رئیس بزرگ

ایام به کام نیلو بانو [گل]

لیندا

آی این حرفت رو باید طلا گرفت :که ما هم جدا نخوابیدیم ولی الانم احساس نرمال بودن داریم به نظرم کسی که جدا میخابونه بچه رو خودش رو ازیث نعمت محروم میکنه مگه چندسال دیگه کنارمون هستن؟به قول تو که خودشون راحت تصمیم میگیرن جدا شن و اتاقشون رو عوض کنن البته بگم ها یه دلیل عمده اینکه میگن بچه جدا بشه اتاقش،به خاطر حفظ حریم و رابطه زناشویی اون پدر مادره .اینو الحق راست گفتن

رئیس بزرگ

[گل][گل][گل]

نیلوفر

خدا رو شکر که جاوید خوبه. عزیزم منم بچم رو جدا کردم ولی هیچ چیز تو این دنیا قطعی نیست. و همه چیز نسبیه. پس برای این چیزا هرکس برای خودش یه معیار هاییداره و یه نسخه ای می پیچه. حرف و نظر علما و مردم هم مهم نیست. ولی خوبه آدم با دید باز و آگاهانه راهش رو انتخاب کنه. امیدوارم تو راه انتخابی خودت موفق باشی. [قلب]

sambal

در ایران اگه از مردم بپرسی غذای غالب شما چیه احتمالا میگن برنج یا نون. ولی تو اروپا چند سالی است که تنوع غذایی مد شده و دیگه غذای غالب بی معنی شده . علم پیشرفت می کنه بچه اگه عادت کنه جدا از مادرش بخوابه هم خودش مستقل تر بار میاد هم مادرش یاد میگیره چطور از خلوطش لذت ببره . چند تا مامان ایرانی میشناسی که اگر کار خونه نداشته باشند میدونن چه کار دیگه ای واسه انجام دادن هست.