یه کاره خوب

دیروز عصر یه کاره خوب انجام دادم...

وقتی داشتم  فکر میکردم که بیام و روزانه ام رو که شامل اون کار خوب هم میشه بنویسم.. یک لحظه یک صدا اومد توی سرم که نکنه برای خودنمایی بگم و در نتیجه از گفتنش منصرف شدم چون به هیچ عنوان دوست ندارم اجر کارم از بین بره.

البته خیلی حقیر و کوچیکه (در حده خودم) اما چیزی که میخواستم بگم اینا نبود.. مجبور شدم یه توضیح کوچیک بدم که متوجه بشین.

خواستم بگم کارهای خوب بیشتر از اونیکه به صرف اونی که براش انجام میدیم باشه به صرفه خودمونه.. برای من که اینطوره. من انقدر حال روحیم خوب میشه و سبک میشم که احساس پرواز بهم دست میده.

و اونیکه باعث شده تا الان اوج نگیرم همانا اضافه وزنمه نیشخند

خلاصه که دیشب وقتی داشتم برای جوجو از گرونی و اینا تعریف میکردم و میگفتم دوست داشتم بهترش رو انجام بدم اما نشد ، و همونطور هم داشتم لیبل ها رو جدا میکردم و البته بغض کرده بودم به خاطر فشار مالیی که به بیشتر مردم میاد به خاطر قیمت های بالا، یه لحظه که فکم رو بستم و ساکت شدم دیدم جوجو داره با چشمانی به اشک نشسته نگام میکنه. نگران

شوکه شدم گفتم چیه؟ اومد بغلم کرد و هیچی نگفت.

من خیلی حالم خوب شد. (معلومه عقده بغل دارم؟؟!) نیشخند

الان که اون بنده خدا ، کار کوچیکه من دستش رسیده با ذوق زنگ زده بهم و هی ازم تشکر میکنه ، راستش از خودم خجالت کشیدم.. اینا خیلی بیشتر از کاری بود که انجام دادم.

خدایا تو میدونی من دلم کوچیکه و صبر ندارم، برای همینم پاداش کارم رو به همین زودی بهم دادی قربونت برم؟

من امروزم دختر خوبی بودم و در شروع روز یه کاره خوب کردم. اینم باز خیلی کوچیک بود. اما انرژی مثبتی که برام برگردوند خیلی خیلی زیاد بود.

مرسی خدا جونم بغل

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رئیس بزرگ

کارهای خوب همیشه انرژی مثبت تولید می کنند . شاد باشی [گل]

عسل

آفرین به قلب مهربونت نیلوفر عزیزم امیدوارم روزی هزاران بار از این انرژی ها بگیری

ستایش

فدای توگل دختر بشم[قلب][ماچ]

آرام

نیلوفرجون ایشالله که همیشه بازتاب کارهای خوبت برای خودت واطرافیانت انرژی مثبت داشته باشه.[قلب]

لیمو

وااای دوستم بهت افتخار میکنم عزیزم [قلب] از اینکه قلب به این دریایی داری[قلب] کاش منم بتونم حالا یواشکی بهم بگو چیکار کردی منم نقلب کنم ازت منتظرما بیا بگو

ورونیکا

عززییییزم... خوشحالیه تو منو هم سرحال کرد...

فاطی خاکی

شاید اجر دنیاییی این کارت کم بوده باشه ولی مطمئنااجر معنویش خیلی زیاده دوست خوبم...باریکلا به تو...اینجور آرامشا رو دوست دارم... حس پروازت تو.وو حلقم.... آقای جوجوتونم تحت تاثیر قرار گرفت....خوبه که جفتتون با احساسین و مهربون... آفرین به تو دختر خوب...[بغل][ماچ]

مجی

چقدر قشنگ دوست داشتم چه خوب روز رو با یک کار خوب شروع کنیم

صدفی

آفرین نیلویی :)

عسل بانو

منم نظرمهمینه که کار خوب بیشتر از اینکه دیگری رو خوشحال بکنه خودمون روتحت تاثیر قرار میده . مواظب خودت باش . راستی احوالت بهتره نیلوفر جان ؟