عکس - کم حجم

اینم عکس های مسافرت البته ببخشید ها. اینا اولین عکسهایی هست که با دوربین انداختم. نه به تنظیماتش آشنا هستم و نه دستم هنوز قوی شده که نلرزه و نه هنوز به خوبی قدرت تشخیص زمان عکس انداختن رو دارم.

انشاله بهتر میشم و عکسهای بهتر براتون میذارم. البته حجم عکسها هم خیلی زیاد بود پدرم در اومد تا آپلود شد. انشاله یاد میگیرم حجمشون رو هم کم کنم که مجبور نشم از ٢٠ تا عکس ٧-٨ تا رو بذارم.

منظره تهران در شب 

٢  و ٣   و  ۴ 

اتاقم در هتل هرمز بندر عباس  ١    ٢ 

منظره اتاق در روز و شب  ١  ٢   ٣     ۴

 

/ 10 نظر / 7 بازدید
ستايش

[قلب]خيلي قشنگ بود مخصوصا دوتاي اخري نابابا مي بينم دستت هم روون شده وعكسهاي قشنگ مي گيري[ماچ]

ستايش

ميگم عكس 1از تهران كوش[متفکر]

فندق

[نیشخند]خیلی خوشگل بود. ولی چرا نقدر حجمشون بالاست ؟‌یک کوچلو ریسایز میکردی حل بود!‌

رئیس بزرگ

سلام نیلو جان عکس ها زیبا بود دل مان بندر عباس خواست هتل به این باکلاسی تلویزیون بی کلاس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عجبا [چشمک][گل]

امیــــر

کماکان [قهر] ها ! ولی برای آپلود عکس در ایران نظر به سرعت زیبای اینترنت لازمه که حجمش رو کم کنید به تغییر دادن حجم و اندازه میگن resize خیلی از آپلو سنتر ها این کار رو می کنن که الآن همشون فیلتر هستند ! بی خودی هاشون باز هستند - اونهایی که من زحمت زیادی براشون کشیدم - بر اثر حماقت خودم دزدیده شد .... حالا بماند .... راحت ترین کار برای این کار استفاده از نرم افزار خیلی ساده acdsee است توی نسخه های جدید ترش توی ابزارهاش یه قسمتی داره که دو تا گل در یه زمینه آبی در دو سایز وجود داره کنار هم موس رو که روش ببری می نویسه resize راحت ترین کار اینه که مثلا 50% سایزش رو کم کنی البته همه نرم افزارهای ویرایش عکس هم کمک می کنن که ساده ترین کار همینه که ذکر شد

بانو

من یه پست گذاشته بودم که چه جوری حجم عکسها رو کم کنی.. ندیدی... حجمشون خیلی بالاست... حتی با اینترنت پر سرعت هم به سختی باز شد.. اما عکس ها عالی بود..

vista

عکس های هتل خیلی خوب بود

هلن

نیلوی عزیززززززززم باور کن نیومدم نت که بارت رمز بفرستم خصوصی

رئیس بزرگ

سلام برای ری سایز کردن عکس ها از دوربین عکاسیت هم میتونی استفاده کنی دوربین من که این کار رو میکنه توی ستینگ یه جایی برای ادیت داره البته از اول هم میتونی عکسهایی که برای ارسال الکترونیکی میگیری با حجم پائین تر باشه که کیفیت رو البته پائین میاره [چشمک][گل]

فرام

همیشه به گشت نیلو جون.چه هتل خوبی آفرین به شرکت شما[لبخند]